Dış Pazar Araştırma ve Analizi

2,500.00 

Dış pazar araştırma ve analizi hizmetimiz ile size şu konularda düzenli bilgi sağlarız;

  • Ürün Pazar İhtiyaç Analizi : Ürünün hedef pazardaki konumlandırması ve hedeflenen kitlenin ürüne ihtiyacının analiz edilmesi. Yılın 12 ayı referans alınarak, ürünün hangi dönemlerde daha çok arandığı, kimlerin pazarı domine ettiği, hedef kitleye ürünün nasıl sunulduğu ve nasıl yönlendirildiği.
  • Hedef Müşteri Kitle Analizi : Lazer hedefleme yöntemi ile; forum ve sosyal ağlarda ürün ile ilgili grupları tespit ediyor ve tarıyoruz.  Tüm soruları, sorunları, önerileri listeliyoruz ve gruplandırıyoruz. Bu size; hem şirket hemde ürün düzeyinde yol haritasını çıkarmamıza yarıyor.
  • Rakip Firma Faaliyet Analizi : Sektörü yönlendiren ve var olan tüm firmaların internet üzerindeki faaliyetlerini izliyor ve raporluyoruz. Rekabet etmeniz için, rakiplerin zayıf noktalarını tespit ediyor ve yol haritanızı çiziyoruz.
  • Toptan ve Perakende Satış: Hedef kitle analizinden edindiğimiz bilgilerle fb grup/sayfa üyesi insanların bilgilerini fb aracılığı ile topluyor ve mail marketing yapıyoruz. Bu pazarlama ve reklam harcamalarınızı neredeyse sıfıra çekip, perakende satış yapmanızı sağlıyor. Toptan satış için ise; ürünün en çok ilgi gördüğü bölgeleri google trends ile tespit ediyor ve o bölgede toplu satış yapılması muhtemel tüm firmaları listeliyor ve size sunuyoruz. Ayrıca size harika bir desteğimiz de olacak. O firmaların banka kredisi çekip çekmediğini, güvenilirlilik skorlarını (ki iş yapılması tehlikeli firalardan sizi korur), yıllık ciro ve çalışan sayılarından, aylık mali tablolarına kadar tüm bilgilerini sunuyoruz.

Stokta

Stok kodu: dpaa Kategoriler:

Dış pazar araştırma ve analizi hizmetimiz ile size şu konularda düzenli bilgi sağlarız;

  • Ürün Pazar İhtiyacı Analizi
  • Hedef Müşteri Kitle Analizi
  • Rakip Firma Faaliyet Analizi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.