Üretici ve Tedarikçi Listesi

250.00 

Kendi web siteniz var ve Amerika/Kanada’ya ürün satmak mı istiyorsunuz? Amazonda satılabilecek ürün mü arıyorsunuz? Bu liste tam size göre; ister bir web siteniz olsun, ister amazon’da açık mağazanız, listemizdeki platformlar ile etkileşime geçerek ürünlerini yükleyin ve hemen satışa başlayın! Listemiz yabancı platform, üretici, toptancı niteliğindeki 988 farklı web sitesini içermektedir.

Önemli Not: Amazon’a ürün yüklemek isteyenlerin sadece üreticilerle çalışmasını öneriyoruz. Bazı Amerikalı toptancıların sattığı marka ürünler yüzünden, amazon mağaza hesabınız askıya alınabilir.

Stok kodu: amz-tdrk Kategoriler:

İster dropshipping ister fbm yapmak isteyin; bu liste tam size göre! 6 Aylık özenli çalışmanın bir eseri olarak, dünya çapında bu iki iş modelini destekleyen 988 farklı sitenin bilgisine sahip olacaksınız. Peki içinde neler var? Dropshipping firma dizinleri, bayilik veren siteler, üreticiler, toptancılar ve nicesi … Bu siteler ile etkileşime girerek, ticari alt yapınızı güçlendirin ve satılabilecek tüm ürünlere erişim hakkı alın. Bunu ister amazon içerisinde, ister kendi kurduğunuz site aracılığı ile yapın ve para kazanmanın keyfine varın.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.